Boland Bowls/Rolbal
Contact us


Boland Mans B span wen Goud by Inter-Distrikte 2017

Upcoming scheduled events.
Date and TimeDescriptionWhere
Mon 23 Oct 2017Inskrywings Sluit Senior Mans en Dames 2-Bal enkels 
Tue 24 Oct 2017Inskrywing Sluit Boland Pare Mans en Dames  
Wed 25 Oct 2017Senior Vierspel (mans en dames) - Finaal 
Sat 28 Oct 2017Boland Oefengroepe Senior mans en dames 
Sun 29 Oct 2017Boland Oefengroepe Ope mans en dames 
Thu 2 Nov 2017West Coast Senior LeagueYzerfontein
Sat 4 Nov 2017Darling open dayDarling
Sat 4 Nov 2017Boland Kuipers vs Eden Loeries (12 mans en dames) 
Sun 5 Nov 2017Boland Kuipers vs Eden Loeries (12 mans en dames) 
Wed 8 Nov 2017Senior Mans en Dames 2-Bal enkels 
Thu 9 Nov 2017Senior Mans en Dames 2-Bal enkels 
Sat 11 Nov 2017Boland Pare Mans en Dames Rondtes 1,2,3 
Sun 12 Nov 2017Boland Pare Mans en Dames Pare Uitspeel  
Thu 16 Nov 2017West Coast Senior LeagueLagoon
Sat 18 Nov 2017Boland Pare Mans en Dames Finaal  
Sat 18 Nov 2017Eigelaar MannedagVelddrif
Sat 25 Nov 2017Boland Oefengroepe Senior mans en dames 
Sun 26 Nov 2017Boland Oefengroepe ope mans en dames 
Thu 30 Nov 2017West Coast Senior Leaguetbd
Fri 1 Dec 2017Franskraal Walvis Classic 

Contact us | | Site Map | Get Adobe | Change web